2020 Yılının son çeyreğinde yazılım sektörüne girdik. Bu süreçte siz değerli müşterilerimize, gerek yazılım konusunda gerekse dijital danışmanlık konusunda destek verdik ve vermeye devam ediyoruz. 

Tasarım ve Geliştirme

Tex Yazılım ve Bilişim sistemleri olarak, daima yenilikçi ve modern tasarımlar yapmak için çalışıyoruz. Bu sayede projeler müşterilerimizin isteği gibi olmakta ve herhangi bir değişiklik istenildiğinde, yine istekler üzerinden giderek ekleme veya çıkartma yapmaktayız. Bu işlem bizlere müşteri memnuniyeti kazandırmakta.

hakkimizda_tasarım

Web Tasarımda Nelere Dikkat Ediyoruz?

İlk başta yapılacak olan web sitenin türü ve hedef kitlesini belirleyip. Ardından müşterimizin geri dönüşleri ve kurumsal kimliğine göre tasarımlar çıkarıp, müşterimizden incelemesini istiyoruz. Eğer proje beğenilir ise yayına alıyoruz.

Mobil Uygulamalar

Mobil platformlar (android ve iOs) için uygulamalar geliştiriyoruz.

İstenilen mobil uygulama için hangi program motoru uygun ise onu seçiyoruz. Genelde Unity, Android Studio ve Flutter yazılım geliştirme kitlerini kullanıyoruz. 

Mobil uygulama geliştirmede tamamen özgün UI tasarımı ile hizmet vermekteyiz. Uygulama tamamlandığında, gerekli uygulama marketlerine yükleme hizmeti de vermekteyiz.

0
Mutlu Müşteri
0
Aktif Proje
0
Tamamlanmış Proje
0
Aktif Web Site

E-Ticaret

E-ticaret platformalarında bizde varız.

Müşterilerimize E-ticaret siteleri ve danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Bunun yanında yukarıda yazan hizmetleri verdiğimiz gibi, bizlerde elektronik ticaret sektöründeyiz. 

Elektronik ticaret için hizmet veriyoruz. Neden bizde yapmayalım dedik ve 2021 yılında çeşitli pazaryerlerinde satışlarımıza başladık. Bu sayede kendi tecrübelerimizi sizlere de aktarmayı hedefliyoruz.

E ticaret Tex yazilim

Diğer Hizmetlerimiz

01 Web Sitesi
02Mobil APP
03 Danışmanlık
04 Tasarım

Bir projen mi var sana yardımcı olmamızı ister misin?