Posted inGenel / Web Tasarım

Muhasebeciler için Web Tasarım

Mali müşavirler için özel olarak tasarladığımız web sitesi paketlerini, yazımızı okuyarak inceleyebilirsiniz.

Web tasarım alanında hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizin içinde mali müşavirler için de özel web tasarım paketleri tasarladık. Tasarladığımız web sitesi paketlerinde güncel ve kullanışlı tasarımlar kullandık. Bu sayede sizi herhangi bir arama motorunda aradıklarında direk olarak güncel ve sizin ile kolay iletişime geçebileceği bir web sitesi ile karşılaşacaklardır. Web sitesi paketlerimizin tamamında arama motorları optimizasyonu yapılmaktadır. Bu sayede içeklerinizin rakiplerinizden daha ön sıralarda çıkabilirsiniz. Arama motorlarında ön sıralara çıkmanız demek, sizi veya şirketinizi bir kullanıcı arama yaptığında direk olarak ilk sayfada çıkma ihtimali ve doğal olarak da sitenize daha fazla kullanıcının girmesini sağlamaktır. Bizim size önerimiz geldiğimiz dönem gereği bir bir şirketin veya ticaret yapan kişinin web site sahibi olması gerekmektedir, web sitesinin yanında, sosyal medya hesaplarınız da kesinlik ile olmalıdır. Peki mali müşavirler için tasarladığımız web sitesi paketler neyi kapsıyor.

Tex yazılım smmm web tasarım

Smmm Web tasarım paketlerimiz

Site tasarımlarımızda gerek güvenlik gerekse, güncelleme konusunda çok başarılı olan ve dünyada en çok tercih edilen wordpress alt yapısı kullanılmıştır. Sitelerimiz de wordpress alt yapısı ile blog yazıları ve paylaşımlar yapılabilir.  Smmm web sitesi paketlerimizde mükellef paneli bulunmaktadır, bu sayede mükellefleriniz ile dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Bu dosyalar vergi levhası, imza sirküsü ve benzeri dosyalarınızı direk olarak web sitenizden paylaşabilirsiniz. Mükellefler için kullanıcı adı ve şifre oluşturduktan sonra direk olarak dosya lazım olduğunda web sitenize girerek kendisine özel olarak paylaşılan dosyayı direk olarak bilgisayarına veya mobil cihazına indirip kullanabilir.

Bu sayede mükellefler her belge lazım olduğunda sizler ile iletişime geçmek yerine direk olarak sitenizden alacaktır. Web sitelerimizde bulunan iletişim formu ile sitenize giren ve size soru sormak veya bilgi almak isteyen kullanıcılar iletişim formunu kullanarak size sorularınızı iletebilirler. Aynı zamanda size ait olan bir mail adresine eş zamanlı olarak mail olarak gelecektir. Sizlerde bir smmm web sitesi istiyorsanız bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Sizler için en uygun fiyat teklifini vermek isteriz.