Posted inGenel / Kurumsal Web Sitesi

Web Sitenizi Analiz Edelim

Hali hazırda bir web sitesi sahibi iseniz, sitenizin durumundan memnun değilseniz. Sizi bu durumdan kurtarabiliriz.

Web siteleri hazırlanır iken SEO (Arama motoru optimizasyonu) dikkat edilmesi gerekmektedir. Eğer bir site de SEO (Arama motoru optimizasyonu) yapılmamış ise; hazırlanan web sitesinde istenilen performans hiç bir zaman ulaşılamaz. Sitenizde hız sorunları, geç yüklenme, çeşitli hata kodları ve gereksiz sayfalar var ise sizi bu durumdan kurtara biliriz. Yapmanız gereken tek şey sadece yazımızın altında bulunan iletişim formunu doldurmanız ve bizim ile iletişime geçmeniz. Bizim ile iletişime geçtiğinizde sitenizi inceleyerek sitenizde ne gibi sorunlar var. Siteniz için ne gibi güçlendirmeler yapılabilir, gibi sorunları size aktaracağız. Hizmet almak istediğinizde gerekli işlemlere başlayacağız.

İlk başta gözle görünür bir hız artışı olacaktır (hız sorunların bir çoğu kullanılan hosting hizmeti olduğundan bir çok sitede optimizasyon yapılsa dahi sitede her hangi bir hız değişimi olmamakta.) Daha sonra sitenizde gözünüze takılan kısımlarında ya ortadan kaldırılmış olduğunu göreceksiniz, yada değiştirilmiş daha hoş ve SEO uyumlu bir tasarım ile karşı karşıya geleceksiniz. SEO (Arama motoru optimizasyonu) yapmak sizin için Google ve diğer arama motorlarında üst sırlara çıkmanız için çok önemli bir ayrıntıdır.

SEO (Arama motoru optimizasyonu) sayesinde sitenizin aranma sayılarında oldukça fazla bir artış olacağından bu hizmetten faydalanmak sizin için çok faydalı olacaktır. Hızlı ve içeriklerin karmaşadan uzak bir şekilde tasarlanmış olan web sitelerinde kullanıcı daha fazla vakit geçirmektedir. Kullanıcı ne kadar fazla sitede vakit geçirir ise, sizlere bir o kadar fazla kullanıcı getirecektir. Bu hizmetimizden faydalanmak için yazının altında bulunan iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtikten sonra sitenizi ücretsiz analiz edelim ve yapılaması gereken işlemleri size tek tek aktaralım. Sonrasında fiyat teklifimizi size aktaralım ve uygun görürseniz, sisteniz için SEO (Arama motoru optimizasyonu) yapmaya başlayalım. Unutmayın SEO (Arama motoru optimizasyonu) hemen gerçekleşen bir işlem değildir ve en az bir hafta boyunca yapılan işlemler sonucunda bir sonuca varılmaktadır.