Posted inE-ticaret / Genel / Kurumsal Kimlik / Kurumsal Web Sitesi / Web Tasarım

Bilecik Web Tasarım

Bilecik Web tasarım

İşletmenler ve şahıslar için web siteleri tasarlıyoruz. Bizim ile iletişime geçerek, size en uygun web sitesini tasarlayalım.

Bilecik ilinde ikametgah ediyor veya işletmeniz Bilecik’de ise bizim ile iletişime geçerek, size en uygun web sitesini tasarlayabiliriz. Genel olarak ağırlıklı çalıştığımız web projeleri şu şekilde; kurumsal, blog,  ürün tanıtım, çeşitli meslek grupları veya meslekler ve e-ticaret. İletişime geçtiğiniz zaman bizlerden demo talep etmeyi unutmayınız. Çeşitli kategorilerde demolarımız bulunmaktadır. Demoyu size ulaştırdığımızda inceleyip bizler ile olumlu olumsuz geri dönüş yapabilirsiniz. Web siteleri bir işletme için günümüzde olmaz ise olmaz bir şeydir. Web sitesi sayesinde daha fazla kitleye ulaşabilir, doğal olarak da işletme iseniz hem bilinirliğiniz hem de müşteri sayınız artacaktır. Bireysel olarak bir web sitesi isterseniz de, web sitesi sayesinde bilinirliğinizi arttıra bilirsiniz.

Bilecik ilinde hizmet verdiğimiz için sizler ile kolaylık ile temasa geçebiliriz. Gerek işletmenizi yerinde inceleyip gerekse online olarak görüşme yaparak bizlerden, Bilecik Web tasarım için fiyat alabilirsiniz. Bizden web sitesi için fiyat teklifi almadan web sitesi yaptırmanızı kesinlik ile önermiyoruz. Peki tasarladığımız web siteleri genellik ile alt yapı olarak ne kullanıyoruz? Öncelik ile bir blog veya admin (yönetici) panelli bir  web sitesi istiyorsanız WordPress tabanlı bir web sitesi kurmaktayız. Eğer WordPress istemezseniz size özel kodlanmış bir panelde kurmaktayız. WordPress kullanmamızın en temel sebebi dünya çapında en popüler bir web sitesi alt yapısı olduğu için ve her zaman güncellemeler ile daha fazla yenilik sunmaktadır. Diğer yandan müşterilerimize özel olarak HTML-PHP olarak kodlanmış web siteleri de yapmaktayız. Bu tercihler tamamen müşterimizin seçimine kalmış durumda. Biz gerekli bilgileri veriyoruz, sizler seçiminizi yapıyorsunuz.

Web Tasarımı Paketlerimizde Hangi Hizmetler Bize Ait?
  •  Domain (alan adı) istediğiniz alan adını bize söyleyin uygun ise alalım.
  • Hosting (barındırma) hizmeti, anlaşmalı olduğumuz firmalar ile güvenli hosting hizmeti sağlıyoruz.
  • SEO (arama motoru optimizasyonu) hizmeti de bizden.
  • Hizmet bitene kadar destek hizmeti
  • Makale hizmeti (5 Adet)

Bilecik Web Tasarım alanında sizin ile çalışmaktan gurur duyarız.