Posted inGenel / Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Tex yazilim kurumsal kimlik

Kurumsal bir şirkete sahipsiniz fakat herhangi bir web siteniz yoksa, firmanız için kurumsal bir web sitesi sizi çok yükseklere çıkartabilir.

Maalesef ülkemizde işletmelerin firmaların veya tüzel kişilerin kurumsal kimlikleri olmasına rağmen herhangi bir şekilde web sitesi sahibi olmamaları bizi düşündürmek de. Firmalar ve şirketler bize herhangi bir şekilde web sitesi lazım değil deyip konuyu maalesef noktalamak dalar. Lakin Türkiye’nin herhangi bir yerinden veya dünyanın herhangi bir noktasından, sizi daha rahat ulaşıp iletişime geçmek için web sitemizi aramaktalar. Bu tür aramalarda karşınıza Bir web ses çıkmaz ise, genelde o firmayla çalışmak istenmemektedir. İşte burada kurumsal Bir web site size kurumsal kimliğinize üst seviyeye çıkartmanın yanında milyarlar ve insanın da görebileceği şekilde internetten dolaşmanız da imkan verecek.


Kurumsal bir web site sayesinde, hiç tanımadığınız kişilerle veya firmalarla tanışabilirsiniz. Başkalarının da sizden öğrenmek istediği bilgileri kurumsal Bir web sitesi sayesinde müşterilerinize ve kişilere sunabilirsiniz. Kurumsal kimliklerde genelde firmayı temsil edecek figüranlar veya renkler tercih edilir. tercih edeceğiniz herhangi bir kurumsal web sitemizde de bu kim neye dikkat edilerek tasarlanacak doğal olarak da web sitesini girildiğinde evet bu web sitesi bu firmanındır demek mümkün olacak.

Ülkemizde kurumsal Bir web sitesinin istenmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi boşu boşuna para harcayacağım konusudur. lakin harcayacağınız miktarların yanında kurumsal web sitesi sayesinde kazanacağınız miktarla daha fazla olabilir, yeter ki yapılan işlem çok iyi olsun. Kurumsal web sitesinin yanında sizler için kurumsal bir mail adresi de verilecektir, bu mail adresinden kurumunuz için bütün işlemleri yapabilirsiniz. Size özel bir mail adresi olacağında alışılmışın dışındaki bir mail adresine sahip olacaksınız. Örnek vermek gerekirse, (mertcan@texyazilim.com) örneğini vermek mümkün.

Eğer sizde böyle bir kurumsal mail adresi istiyorsanız, kurumunuzu temsil edecek bir web sitesi istiyorsanız fiyat listemize bakmanızı öneririz. Emin olun ki bu işlemleri çok uygun fiyatlara yapanlarda karşınıza çıkacaktır. Kurumsal Bir web sitesi yaptıracağınız firmayı ve kişiyi iyi araştırmalısınız. Referanslarımızı inceleyerek işimiz de ne kadar başarılı olduğumuzu size kanıtlamak isteriz.